Co dovážíme

Alcochem

Holandský výrobce Alcochem se zaměřuje na širokou škálu produktů pro domácnosti, komerční prostory, chovatele a veřejné instituce.

Přehled dovážených produktů

  • INSECT-TRAP (www.insect-trap.cz) – Profesionální systém pro ochranu proti hmyzu. Lapače INSECT-TRAP jsou určené pro domácnosti, kanceláře, obchody, restaurace, sklady, průmysl i výrobní závody. Nabízí vysokou účinnost, nenápadný a přitom moderní vzhled a široké využití.
  • H-TRAP (www.h-trap.cz) – Vysoce efektivní řešení pro farmy a chovatele koní nebo krav. Systém H-TRAP snižuje výskyt koňských much a ovádů na minimum (dle výzkumů až o 90–95 %). Je určený pro venkovní použití a nepotřebuje elektrickou energii ani žádné chemické přípravky.
  • Insective – Špičkové produkty na ochranu proti hmyzu, se kterými je jejich monitoring i odchyt ještě jednodušší. Díky modernímu designu jsou vhodné do obytných prostor, kanceláří, obchodů i restaurací.

 

Kontaktujte nás

Pokud se chcete stát distributorem produktů Alcochem, kontaktujte nás na čísle +420 281 864 831 nebo e-mailu samura@samura.cz.