Co dovážíme

Alcochem

Holandský výrobce Alcochem se zaměřuje na širokou škálu produktů pro domácnosti, komerční prostory, chovatele a veřejné instituce.

Přehled dovážených produktů

  • INSECT-TRAP (www.insect-trap.cz) – Profesionální systém pro ochranu proti hmyzu. Lapače INSECT-TRAP jsou určené pro domácnosti, kanceláře, obchody, restaurace, sklady, průmysl i výrobní závody. Nabízí vysokou účinnost, nenápadný a přitom moderní vzhled a široké využití.
  • H-TRAP (www.h-trap.cz)– Vysoce efektivní řešení pro farmy a chovatele koní nebo krav. Systém H-TRAP snižuje výskyt koňských much a ovádů na minimum (dle výzkumů až o 90–95 %). Je určený pro venkovní použití a nepotřebuje elektrickou energii ani žádné chemické přípravky.
  • Binsystem – Modulární odpadkové koše pro veřejné prostory, které umožňují připojit např. zásobník na nástrahy proti hlodavcům, lékárničku, hasicí přístroj, sáčky na psí výkaly, informační nástěnky, poštovní schránku nebo třeba zásobník na papírové utěrky.

 

Kontaktujte nás

Pokud se chcete stát distributorem produktů Alcochem, kontaktujte nás na čísle 724 052 404 nebo e-mailu samura@samura.cz.